social image

Голем избор на мебел во изложбените салони во Скопје и Велес.

Ние го правиме вашиот дом подобро место

Имате прашања за нас и нашите производи?

Search Results

Контактирајте нè, тука сме за вас

Акции и промоции

АНДРО ПРОМЕТ МЕБЕЛ

Андро-Промет е компанија која од 1990 година успешно нуди висококвалитетни парчиња мебел за опремување на Вашиот дом, двор или канцеларија.
Мебел за сечиј вкус и модерен дизајн
Во салоните на Андро-промет мебел можете да се снабдите со висококвалитетен мебел со модерен дизајн по најдостапни цени.
Голем асортиман на производи кај нас
Нашиот асортиман опфаќа кујни, трпезариски маси и столици, седечки гарнитури, претсобја, комоди, плакари, детски соби, душеци и кревети.
Превоз и монтажа на целиот асортиман
Дојдете во нашите салони и одберете го вашиот мебел, за доставата и монтажата ќе се погрижиме ние.