social image

”Тимот на Андро-промет е тука за вас.
Ние го правиме вашиот дом подобро место.”

Андро-промет мебел,  е компанија која од 1990 година успешно нуди висококвалитетни парчиња мебел за опремување на Вашиот дом, двор или канцеларија. Во салоните на Андро-промет мебел можете да се снабдите со висококвалитетен мебел со модерен дизајн по најдостапни цени. Нашиот асортиман опфаќа кујни, трпезариски маси и столици, седечки гарнитури, претсобја, комоди, плакари, детски соби, душеци и кревети во повеќе бои и димензии. 

Зашто да не одберете нас?

Мебел за сечиј вкус и модерен дизајн
Во салоните на Андро-промет мебел можете да се снабдите со висококвалитетен мебел со модерен дизајн по најдостапни цени.
Високо квалитетен мебел со достапни цени
Нашиот асортиман опфаќа кујни, трпезариски маси и столици, седечки гарнитури, претсобја, комоди, плакари, детски соби, душеци и кревети.
Услужлив персонал и квалитетна услуга
Нашиот тим на вработени е секогаш тука да Ви помогне при изборот на мебел со цел успешно опремување на Вашиот простор.

Останете поврзани со нас