social image

Производи - кревети и тапацирани лежаи

Подреди по  
Ново
Лежај Лион

Лежај Лион

Тапациран лежај со душек од жичано јадро и каса за складирање

18.000 ден
Лежај Мун

Лежај Мун

Тапациран лежај со под од иверица без душек Достапни димензии: 200 x 90, 200 х 160, 200 х 180 цм Достапни дезени: повеќе дезени по штоф карта

10.900 ден
Популарно
Лежај Фокс

Лежај Фокс

Тапациран лежај со латофлекс летвички и каса за складирање

18.900 ден
Ново
Лежај Харизма

Лежај Харизма

Достапни димензии: 200 x 160 цмДостапни дезени: сива и розева

16.900 ден
Ново
Фиока за кревет Калиопа

Фиока за кревет Калиопа

Ширина (cm): 120 Длабочина (cm): 77 Висина (cm): 19 Достапни дезени бело

2.620 ден
Популарно
Француски лежај Елеганс

Француски лежај Елеганс

Тапациран лежај со душек од џебно јадро и каса за складирање

26.900 ден
Ново Популарно
Француски лежај Тито

Француски лежај Тито

Францускиот лежај Тито со својот дизајн никого не остава рамнодушен, а неговиот квалитет ќе Ви се допадне на прв поглед.

35.900 ден

Популарни производи