social image

Сите производи

Подреди по  
Ново Популарно
Гардеробер Калиопа

Гардеробер Калиопа

Гардероберот Калиопа е дизајниран да со својот дизајн и голем простор за користење донесе максимална организација во спалната соба.

29.681 ден
Ново
Гардеробер Калиопа 270

Гардеробер Калиопа 270

Гардеробер Калиопа 270

35.961 ден
Детска соба Киндер

Детска соба Киндер

Детска соба Киндер

Нема цена
Детска фотелја

Детска фотелја

Детска фотелја

1.290 ден
Промоција
Душек Афродита

Душек Афродита

Можност за изработка во повеќе димензии.Душекот Афродита припаѓа на душеци од луксузна класа. Направен е врз основа на џебно јадро од 7 зони.Овозможува оптимална поддршка на телото за време на спиењето, а изразениот анатомски и ортопедски ефект допол...

Нема цена
Промоција
Душек Виско Лајн

Душек Виско Лајн

Можност за изработка по димензии.Паметните (smart) душеци изработени од ХР пена и вискозен материјал го обвиткуваат Вашето тело, му даваат потпора на секој негов дел и обезбедуваат висококвалитетен сон.Visco материјалот e првично изработен од НАСА за...

Нема цена
Промоција
Душек Голден АЈ

Душек Голден АЈ

Можност за изработка по димензии.Составен од хипоалергена, навлака, отпорна на прашински грини која овозможува проток на воздух, а уникатната латекс пена ја насетува тежината на Вашето тело, се приспособува на Вашите контури и притоа не создава компр...

Нема цена
Промоција
Душек Голдфлекс

Душек Голдфлекс

Ви го претставуваме нашиот алое вера душек обложен со прекрасна, мека и свиленеста ткаенина потопена во алое вера.Алое верата има широка примена во козметичката индустрија и во алтернативната медицина поради нејзините смирувачки и подмладувачки својс...

Нема цена
Промоција
Душек Делукс

Душек Делукс

Можност за изработка по димензии.Душеците изработени од волна и памучен филц му даваат потпора на секој дел од Вашето тело, додека пак воздушните капсули му даваат на душекот да дише и овозможуваат зголемен проток на воздух за поспокојно спиење и зад...

Нема цена

Популарни производи