Клуб маса Денвер
Клуб маса Денвер
Клуб маса Денвер

Клуб маса Денвер

Цена: 11.320 ден

Димензии: 100 x 68 x 46 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 100
Длабочина (cm): 68
Висина (cm): 46
Достапни дезени калај храст/антрацит и калај храст/бело

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.