Клуб маса Гранд

Клуб маса Гранд

Цена: 6.720 ден

Димензии: 110х60 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 110
Длабочина (cm): 60
Достапни дезени црно/кастело 

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.