Ново
Контемпо В50

Контемпо В50

Цена: 4.939 ден

Димензии: 50 x 31 x 72 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 50
Длабочина (cm): 31
Висина (cm): 72
Достапни дезени бело, крем, песок, сиво и плаво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.