Ново
Клуб маса Контемпо
Клуб маса Контемпо
Клуб маса Контемпо

Клуб маса Контемпо

Цена: 9.200 ден

Димензии: 115 х 60 х 45 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 115
Длабочина (cm): 60
Висина (cm): 45
Достапни дезени артисан/сиво и бело/премиум храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.