Ново
Елемент за дневна соба Контемпо - стаклена витрина висока
Елемент за дневна соба Контемпо - стаклена витрина висока
Елемент за дневна соба Контемпо - стаклена витрина висока

Елемент за дневна соба Контемпо - стаклена витрина висока

Цена: 14.090 ден

Димензии: 60 х 39 х 209 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 60
Длабочина (cm): 39
Висина (cm): 209
Достапни дезени артисан/сиво и бело/премиум храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.