Ново
Ормар АП 230
Ормар АП 230
Ормар АП 230

Ормар АП 230

Цена: 42.089 ден

Димензии: 230 x 64 x 222 цм

Опис на производот

  • Со внатрешни фиоки
  • Можност за порачка со огледало
Ширина (cm): 230
Длабочина (cm): 64
Висина (cm): 222
Достапни дезени снежен храст/сиво и сиво/артисан храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.