Ново Популарно
Кревет Нумеро 120

Кревет Нумеро 120

Цена: 9.920 ден

Димензии: 125 x 205 x 90цм

Опис на производот

Ширина (cm): 125
Должина (cm): 205
Висина (cm): 90
Достапни дезени снежен храст и бело

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.