Ново
Нумеро клуб маса
Нумеро клуб маса
Нумеро клуб маса
Нумеро клуб маса
Нумеро клуб маса
Нумеро клуб маса

Нумеро клуб маса

Цена: 3.120 ден

Димензии: 45 x 45 x 43 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 45
Длабочина (cm): 45
Висина (cm): 43
Достапни дезени снежен храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.