Ново
Киндер ормар 1В1Ф
Киндер ормар 1В1Ф
Киндер ормар 1В1Ф
Киндер ормар 1В1Ф

Киндер ормар 1В1Ф

Цена: 9.780 ден

Димензии: 50 x 52 x 203 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 50
Длабочина (cm): 52
Висина (cm): 203
Достапни дезени зелено, лила, плаво и крем

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.