Ново
Киндер комода 3Ф
Киндер комода 3Ф
Киндер комода 3Ф
Киндер комода 3Ф

Киндер комода 3Ф

Цена: 9.440 ден

Димензии: 96 x 52 x 94 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 96
Длабочина (cm): 52
Висина (cm): 94
Достапни дезени зелено, лила, плаво и крем

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.