Ново
Контемпо В80С

Контемпо В80С

Цена: 8.041 ден

Димензии: 80 х 32 х 70 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 80
Длабочина (cm): 32
Висина (cm): 70
Достапни дезени бело, крем, сиво, песок и плаво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.