Ново
Киндер кревет 90
Киндер кревет 90
Киндер кревет 90
Киндер кревет 90

Киндер кревет 90

Цена: 8.600 ден

Димензии: 100 x 206 x 91 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 100
Должина (cm): 206
Висина (cm): 91
Достапни дезени нордик храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.