Ново
Киндер комода 2Ф
Киндер комода 2Ф
Киндер комода 2Ф
Киндер комода 2Ф

Киндер комода 2Ф

Цена: 5.140 ден

Димензии: 40 x 42 x 63 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 40
Длабочина (cm): 42
Висина (cm): 63
Достапни дезени зелено, лила, плаво и крем

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.