Ново
Киндер клуб маса
Киндер клуб маса
Киндер клуб маса
Киндер клуб маса

Киндер клуб маса

Цена: 3.180 ден

Димензии: 50 x 35 x 62 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 50
Длабочина (cm): 35
Висина (cm): 62
Достапни дезени зелено, плаво, лила и крем

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.