Рустик В45

Рустик В45

Цена: 4.550 ден

Димензии: 45 х 31 х 72 цм
 

Опис на производот

Ширина (cm): 45
Длабочина (cm): 31
Висина (cm): 72
Достапни дезени рустик бело

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.