Рустик В30

Рустик В30

Цена: 3.600 ден

Димензии: 30 х 31 х 72 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 30
Длабочина (cm): 31
Висина (cm): 72
Достапни дезени рустик бело

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.