Рустик В60

Рустик В60

Цена: 5.580 ден

Димензии: 60 х 31 х 72 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 60
Длабочина (cm): 31
Висина (cm): 72
Достапни дезени рустик бело

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.