Рустик ВА50

Рустик ВА50

Цена: 4.200 ден

Димензии: 50 х 31 х 51 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 50
Длабочина (cm): 31
Висина (cm): 51
Достапни дезени рустик бело

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.