Ново Популарно
Ормар ГД 180
Ормар ГД 180
Ормар ГД 180
Ормар ГД 180
Ормар ГД 180

Ормар ГД 180

Цена: 20.750 ден

  Ширина (cm): 180 Длабочина (cm): 64 Висина (cm): 222 Достапни дезени бело/бело, снежен храст/сиво и храст/беж

дезен

Опис на производот

 

Ширина (cm): 180
Длабочина (cm): 64
Висина (cm): 222
Достапни дезени бело/бело, снежен храст/сиво и храст/беж

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.