Популарно
Комода Рома 150
Комода Рома 150
Комода Рома 150
Комода Рома 150
Комода Рома 150

Комода Рома 150

Цена: 7.860 ден

Ширина (cm): 150 Длабочина (cm): 40 Висина (cm): 80 Достапни дезени бело, храст, снежен храст и темен орев

Дезен

Опис на производот

Ширина (cm): 150
Длабочина (cm): 40
Висина (cm): 80
Достапни дезени бело, храст, снежен храст и темен орев

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.