Популарно
Комода  Рома 4
Комода  Рома 4
Комода  Рома 4
Комода  Рома 4
Комода  Рома 4

Комода Рома 4

Цена: 7.630 ден

Ширина (cm): 75 Длабочина (cm): 52 Висина (cm): 80 Достапни дезени бело, храст, снежен храст и артисан храст

Дезен

Опис на производот

Ширина (cm): 75
Длабочина (cm): 52
Висина (cm): 80
Достапни дезени бело, храст, снежен храст и артисан храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.