Ново Популарно
Клуб маса Пегаз
Клуб маса Пегаз
Клуб маса Пегаз
Клуб маса Пегаз

Клуб маса Пегаз

Цена: 9.770 ден

Димензии: 105 х 55 х 40 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 105
Длабочина (cm): 55
Висина (cm): 40
Достапни дезени бел сјај/сив храст                            песок сјај/нордик храст и                    артисан храст/сиво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.