Ново Популарно
Гардеробер Калиопа
Гардеробер Калиопа
Гардеробер Калиопа
Гардеробер Калиопа

Гардеробер Калиопа

Цена: 35.000 ден

Димензии: 230 x 64 x 222 цм

Дезен

Опис на производот

Ширина (cm): 230
Длабочина (cm): 64
Висина (cm): 222
Достапни дезени бело/храст и артисан/сиво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.