Ново
Елемент за дневна соба Астана - ТВ комода 165

Елемент за дневна соба Астана - ТВ комода 165

Цена: 14.560 ден

Димензии: 165 х 40 х 60 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 165
Длабочина (cm): 40
Висина (cm): 60
Достапни дезени орев/кашмир и бело/црно

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.