Ново Популарно
Гардеробер Дреам 200
Гардеробер Дреам 200
Гардеробер Дреам 200

Гардеробер Дреам 200

Цена: 25.790 ден

Димензии: 200 x 62 x 220 цм

дезен

Опис на производот

Ширина (cm): 200
Длабочина (cm): 62
Висина (cm): 220
Достапни дезени бело и артисан

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.