Ново Популарно
Елемент за дневна соба Манила - ТВ комода

Елемент за дневна соба Манила - ТВ комода

Цена: 10.640 ден

Димензии: 161 x 40 x 55 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 161
Длабочина (cm): 40
Висина (cm): 55
Достапни дезени орев/кашмир

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.