Ново Популарно
Елемент за дневна соба Малага - ТВ комода

Елемент за дневна соба Малага - ТВ комода

Цена: 9.590 ден

Димензии:  167 х 40 х 55 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 167
Длабочина (cm): 40
Висина (cm): 55
Достапни дезени артисан

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.