Елемент за дневна соба Малага - висока витрина

Елемент за дневна соба Малага - висока витрина

Цена: 10.140 ден

Димензии: 60 x 35 x 196 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 60
Длабочина (cm): 35
Висина (cm): 196
Достапни дезени артисан

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.