Ново Популарно
Чевларник Смарт 5В
Чевларник Смарт 5В
Чевларник Смарт 5В

Чевларник Смарт 5В

Цена: 8.600 ден

Димензии: 60 x 18 х 195 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 60
Длабочина (cm): 18
Висина (cm): 195
Достапни дезени артисан/кашмир и орев/кашмир

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.