Ново Популарно
Тросед Лима
Тросед Лима
Тросед Лима
Тросед Лима
Тросед Лима

Тросед Лима

Цена: 26.440 ден

Димензии: 198 х 94 цм
Простор за спиење: 198 х 142 цм
Достапни дезени: плаво, сиво и розе

Опис на производот

Троседот Лима е елегантен модел изработен од висококвалитетен штоф, со механизам за спиење и простор за складирање.

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.