Ново
Ормар АП Денвер 180
Ормар АП Денвер 180
Ормар АП Денвер 180

Ормар АП Денвер 180

Цена: 37.179 ден

Димензии: 180 x 64 x 222 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 180
Длабочина (cm): 64
Висина (cm): 222
Достапни дезени калај храст/антрацит и калај храст/бело

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.