Ново
Клуб маса Артур

Клуб маса Артур

Цена: 4.901 ден

Димензии: 120 x 60 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 120
Длабочина (cm): 60
Достапни дезени артисан храст со метални ногарки

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.