Клуб маса Кент
Клуб маса Кент
Клуб маса Кент

Клуб маса Кент

Цена: 8.500 ден

Димензии:  110 х 60 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 110
Длабочина (cm): 60
Достапни дезени бело/пори, бело/кастело и бело/сонома

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.