Популарно
Комода Лана 2К3Ф
Комода Лана 2К3Ф
Комода Лана 2К3Ф

Комода Лана 2К3Ф

Цена: 11.700 ден

Димензии: 150 x 40 x 88 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 150
Длабочина (cm): 40
Висина (cm): 88
Достапни дезени бело/пори, бело/кастело и бело/сонома

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.