Ново
Комода Октава

Комода Октава

Цена: 11.999 ден

Димензии: 180 x 80 x 45 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 180
Длабочина (cm): 45
Висина (cm): 80
Достапни дезени кастело/антрацит

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.