Ново
Комода Рома 6Ф
Комода Рома 6Ф
Комода Рома 6Ф
Комода Рома 6Ф

Комода Рома 6Ф

Цена: 14.460 ден

Димензии: 146 х 38 х 80 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 146
Длабочина (cm): 38
Висина (cm): 80
Достапни дезени храст, снежен храст и артисан храст

 

 

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.