Ново
Клуб маса Тревисо
Клуб маса Тревисо
Клуб маса Тревисо

Клуб маса Тревисо

Цена: 7.800 ден

Димензии: 90 х 60 х 40 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 90
Длабочина (cm): 60
Висина (cm): 40
Достапни дезени бел мермер/камено сива и                артисан/сиво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.