Ново
Елемент за дневна соба Тревисо - висока витрина
Елемент за дневна соба Тревисо - висока витрина
Елемент за дневна соба Тревисо - висока витрина

Елемент за дневна соба Тревисо - висока витрина

Цена: 11.970 ден

Димензии: 54 х 39 х 194 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 54
Длабочина (cm): 39
Висина (cm): 194
Достапни дезени бел мермер/камено сива и                артисан/сиво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.