Ново
Елемент за дневна соба Тревисо - комода
Елемент за дневна соба Тревисо - комода
Елемент за дневна соба Тревисо - комода

Елемент за дневна соба Тревисо - комода

Цена: 11.330 ден

Димензии: 95 х 39 х 89 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 95
Длабочина (cm): 39
Висина (cm): 89
Достапни дезени бел мермер/камено сива и артисан/сиво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.