Ново
Елемент за дневна соба Тревисо - ТВ комода
Елемент за дневна соба Тревисо - ТВ комода
Елемент за дневна соба Тревисо - ТВ комода

Елемент за дневна соба Тревисо - ТВ комода

Цена: 10.710 ден

Димензии: 185 х 45 х 39 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 185
Длабочина (cm): 45
Висина (cm): 39
Достапни дезени бел мермер/камено сива и                артисан/сиво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.