Ново
Елемент за дневна соба Контемпо - ТВ комода
Елемент за дневна соба Контемпо - ТВ комода
Елемент за дневна соба Контемпо - ТВ комода

Елемент за дневна соба Контемпо - ТВ комода

Цена: 15.210 ден

Димензии: 170 х 49 х 50 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 170
Длабочина (cm): 49
Висина (cm): 50
Достапни дезени артисан/сиво и премиум храст/бело

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.