Клуб маса Лена

Клуб маса Лена

Цена: 7.900 ден

Димензии: ФИ 90

Опис на производот

Материјал: дрвена конструкција со медијапан
Димензии: ФИ 90 (можност за изработка во други димензии)
Достапни дезени: повеќе дезени

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.