Популарно
Клуб маса Сигма
Клуб маса Сигма
Клуб маса Сигма

Клуб маса Сигма

Цена: 4.850 ден

Димензии: 102 x 64 x 47 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 102
Длабочина (cm): 64
Висина (cm): 47
Достапни дезени храст и снежен храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.