Ново
Комода Елеганс 150
Комода Елеганс 150
Комода Елеганс 150

Комода Елеганс 150

Цена: 13.970 ден

Димензии: 150 х 40 х 80 цм

Дезен

Опис на производот

Ширина (cm): 150
Длабочина (cm): 40
Висина (cm): 80
Достапни дезени бел сјај и нордик храст/песок сјај

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.