Ново
Киндер витрина 1В
Киндер витрина 1В
Киндер витрина 1В
Киндер витрина 1В

Киндер витрина 1В

Цена: 6.861 ден

Димензии: 50 x 42 x 203 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 50
Длабочина (cm): 42
Висина (cm): 203
Достапни дезени зелено, лила, плаво и крем

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.