Ново
Киндер кревет КР БОК

Киндер кревет КР БОК

Цена: 8.430 ден

Димензии: 96 x 206 x 75 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 96
Должина (cm): 206
Висина (cm): 75
Достапни дезени снежен храст и нордик храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.